Odoo Funkcionalumo Tinkamumas Jūsų Verslui

Jūsų verslo poreikių su techninio sprendimo analizė ir specialisto atsakymai apie Odoo, kurių nerasite internete.

Tiksliai žinokite kaip užtikrinti sėkmingą Odoo verslo valdymo sistemos diegimą.

Nežinote nuo ko pradėti Odoo sistemos diegimą?

Jūsų Odoo verslo valdymo sistemos įdiegimo projektas stringa. Aišku nuo kažko reikia pradėti, tačiau visai neaišku nuo ko tiksliai. Odoo sistemos projekto apimtis ir ne apibrėžtumas kelia nerimą. Internete daug informacijos, vaizdo įrašų, tačiau iš to sunku suprasti ar jums užteks Odoo funkcionalumo. Nežinote kaip suplanuoti biudžetą, kiek pinigų reikės skirti programavimui, licencijoms, priežiūrai. Kaip prioritetizuoti projekto etapus ir užduotis juose?

Įsivaizduokite, tiksliai žinote kokie veiksmai turi būti atliekami jau šiandien.

Įsivaizduokite - turite nuoseklų Odoo sistemos įdiegimo darbų planą, suskirstytą pagal prioritetus. Turite baigtinį kritiškai reikalingo funkcionalumo sąrašą. Savo kolegoms galite paaiškinti kas bus Odoo standarte, o ką reikės programuoti papildomai, kiek tai užtruks ir kainuos.

Funkcionalumo vertinimo analizė pritaikyta konkrečiai jūsų įmonės atvejui

Odoo sistemos diegimo projekto sėkmė labai stipriai priklauso nuo funkcinalumo analizės etapo, o tam jums reikia specialisto konsultacijos. Sukursiu jums Odoo diegimo strategiją, atliksiu funkcionalumo poreikių analizę bei pasiūlysiu sprendimų variantus.

Kodėl verta įsigyti?

  • Esu verslo vadybininkas ir IT specialistas, žinau kaip sujungti verslo procesus su technologijomis ir viską paaiškinti paprastais žodžiais, sėkmingai tai darau nuo 2011 metų.
  • Pastaruosius 3 metus konsultuoju verslus, kurie susiduria išskirtinai su Odoo diegimo klausimas, būtent kaip ir jūs.
  • Man teko valdyti interneto projektus, kuriuose vienu metu vidutiniškai lankosi 1500 naudotojų, todėl nebijau prisiimti rizikos.

Garantuoju, skambučio metu neskambėsiu „pardavimiškai” sutikdamas su bet kuo, kad tik įsigytumėt šią paslaugą. Esu tikras, taip neįmanoma sėkmingai pasiruošti Odoo įdiegimui.


Didėjant Rūmų narių skaičiui ir augant skaitmenizacijos poreikiui patobulinome narystės administravimo metodus. Susitikimo su p. Audriumi metu radome sprendimus efektyviam ir nuosekliam darbo su nariais organizavimui.
Dr. Almantas Danilevičius
Dr. Almantas Danilevičius
Vilniaus prekybos, pramonės ir
amatų rūmų gen. direktorius
Audrius padėjo stiprius pagrindus pardavimų procesų suvaldymui, įdiegė Odoo CRM sistemą, padėjo pardavimų vadybininkams valdyti prieštaravimus, konsultavo IT įrankių klausimais. Pusantrų metų darbas kartu davė realius rezultatus ir ilgalaikę mūsų draugystę.
Ervinas Vaišnoras
UAB TF „Transmitto”
Verslo plėtros vadovas
Ieškojome sprendimo pacientų duomenų skaitmeninimui ir valdymui. Išgirdome tikrai naudingų įžvalgų apie galimų sistemų pritaikymą, diegimą, jų demonstracijas. Profesionalaus ir atsakingo požiūrio į klientą dėka gavome išsamias konsultacijas, kurių metu išgryninome duomenų sisteminimo strategiją.
Greta Mežonytė Vision Express
Greta Mežonytė
UAB „Vision Express“
Marketingo projektų vadovė

Vis dar turite klausimų?

Ar pažintis skambutis yra mokamas, kiek jis užtrunka, apie ką kalbame?

Pažintinis skambutis nėra mokamas, jis užtrunka ne ilgiau negu 30min. Juo metu aptariame jūsų norus, terminus ir mano galimybes jums padėti. Jeigu nerandame bendrų sąlyčio taškų, atsisveikiname ir taip irgi būna, nes „ne” taip pat yra atsakymas.

Kas toliau, jeigu nusprendėme dirbti kartu?

Mūsų susitikimai vyks nuotoliniu būdu, Google Meets. Po susipažinimo skambučio atsiųsiu jums išankstinę sąskaitą ir sutarsime pirmo analizės skambučio laiką. Analizės skambutis dažniausiai užtrunka 1.5-2val., bet rezervuosime 3val. Jūs galite įrašyti mūsų pokalbį, turėti jį ateičiai ar pasidalinti su kolegomis.
Pirmo analizės skambučio metu mes aptarsime svarbiausius jūsų veiklos procesus, kurie turi būti valdomi su Odoo.
Savaitės eigoje aš pateiksiu pagal jūsų poreikius pritaikytą Odoo atitikties analizę, kurioje bus nurodyta koks yra optimaliausias reikiamo funkcionalumo įgyvendinimo variantas. Tuomet jūs galėsite užduoti klausimus ir aš pateiksiu atsakymus į juos.

Ar galima naudoti jūsų atitikties analizę, jei pasirenkame kitus diegimo partnerius?

Žinoma, atitikties analizė yra dokumentas, kuris priklauso jums, jūs galite jį naudoti pasirinkę kitus diegimo partnerius. Šis dokumentas yra jūsų poreikių sąrašas su techniniais komentarais, jis padeda nenukrypti nuo svarbiausių poreikių įgyvendinimo.

Nežinau ar gausiu tokį rezultatą kokio tikiuosi?

Esu įsitikinęs, kad sukursiu vertę jums bei prisidėsiu prie dar vieno sėkmingo Odoo projekto, todėl suteikiu 100% pinigų grąžinimo garantiją. Jeigu iš kart po pirmo analizės skambučio jūs jausitės taip, jog kaina neatitinka kokybės, praneškite ir grąžinsiu visus pinigus. Vėliau pinigai negrąžinami.

Per kiek laiko susisieksite su manimi po susipažinimo skambučio formos užpildymo?

Dažniausiai atsakau kitą darbo dieną po užklausos gavimo.

Man reikia tik Odoo demo pristatymo?

Jeigu jums reikia tik specializuoto demo, be atitikties analizės, parašykite man el. paštu: audrius@longrun.lt 

Ir mes aptarsime sąlygas dėl specializuoto demo pristatymo.

 

Manau, kad mūsų atvejis yra kitoks!

Iš mano patirties, daugelis Odoo diegimo atvejų įmonėse vienaip ar kitaip yra panašūs. Magija įvyksta tada, kai žinai kada ir būtent kokį sprendimą pasiūlyti.

 

Vis tiek turiu klausimų!

Jeigu turite klausimų, prašau užduokite man juos el. paštu: audrius@longrun.lt

Kodėl aš?

Odoo verslo valdymo sistemos prezentacija

Sveiki, aš esu Audrius Grinys, IT bei Odoo konsultantas ir mėgėjas ultramaratonų bėgikas.

Nuolatinis darbas su IT, verslo valdymu ir ultramaratonų bėgimas mane išmokė, kad projekto sėkmę lemia ne atsitiktinumas, o detalus planavimas, rizikų įvertinimas ir tinkamai pasirinktas tempas.

Dirbu išskirtinai tik su Odoo verslo valdymo sistema, sąmoningai nekūriau įmonės vykdančios dešimtis projektų vienu metu ir galinčios suteikti tik vidutinį dėmesį klientams. Man yra įtin svarbus išskirtinis kliento aptarnavimas, nuolatinis ryšys su juo, atvirumas. Dirbdamas siekiu sukurti tokią aplinką, kad klientas niekada nesijaustų būdamas informacinėje migloje, o jei taip nutiktų – aš visada nutolęs vieno el. laiško atstumu, kad sugrąžinčiau aiškumą.

 

Dėl šios priežasties, labai griežtai riboju klientų kiekį ir vienu metu dirbu ne daugiau negu su dviem, todėl jeigu planuojate Odoo diegimą rezervuokite konsultacijų laiką iš anksto.

Slapukų ir privatumo politikos
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami su slapukų ir privatumo politika, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą dėl slapukų bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.