LONG RUN žiniasklaidoje

LRT.lt Audrius Grinys
LRT.lt: Audrius Grinys. Visiems aplink sekasi, tik ne jūsų verslui. Kodėl?
2020 m. prasidėjusios COVID-19 pandemijos aisbergas gerokai krestelėjo globalios ekonomikos titaniką, tačiau tuo pačiu suteikė stimulą sparčiau diegti skaitmeninimo sprendimus. Naujųjų laikų „nafta“ – duomenys apie klientų įpročius ir įmonėje vykstančius verslo procesus, todėl verslas turi išmokti šiuos duomenis įdarbinti.
DELFI.lt Audrius Grinys
DELFI.lt: Tvarumo rodikliai valstybinėse Lietuvos įmonėse
Įmonės jau pamatė realią nereikalingų išlaidų apkarpymo naudą, todėl stebimos tvarių kompaktiškų biurų statybos, tvarūs motyvaciniai paketai darbuotojams ir realūs, o ne deklaraciniai sprendimai. O dabar atėjo eilė ne tokiems apčiuopiamiems pokyčiams – verslo valdymo procesų peržiūrai, inovatyvių IT sistemų diegimui ir darbuotojų mokymams.
LRT.lt Audrius Grinys
LRT.lt: Audrius Grinys. Verslo procesų auditas
Jeigu 2020 m. daugumą verslo sektorių sukrėtė iš pagrindų, 2021 m. galima skelbti transformacijos metais, kai teko peržvelgti ne tik turimus „lašinius“, bet ir savo verslo viziją. Taigi, reaguodamos į beprecedentę dinamiką, įmonės turėjo „persikrauti“ ir didesnį dėmesį skirti inovacijoms, nes „savo eiga“ verslas funkcionuoti tiesiog nebesugebėjo.
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.