„Odoo“ verslo valdymo sistemos pranašumai

Kalbėdamas su Lietuvos įmonėmis, naudojančiomis „Odoo“ sistemą, dažniausiai apie ją išgirstu teigiamus atsiliepimus dėl šių priežasčių:

Kiekvienais metais – nauja „Odoo“ versija

„Odoo“ išsiskiria savo progresyvumu, nes kiekvienais metais yra išleidžiama nauja sistemos versija. Tai nereiškia, kad turėsite kiekvienais metais keisti savo sistemą – tiesiog kiekvienais metais „Odoo“ yra papildoma nauju funkcionalumu. Jeigu jūsų naudojamoje versijoje moduliai buvo programuojami laikantis „Odoo“ programavimo praktikų, versijos keitimas nepareikalaus didelių investicijų, jeigu naudojama „Odoo“ nėra nutolusi nuo standartinės versijos, atsinaujinimas į naujausią versiją gali būti atliekamas be jokių investicijų per pusvalandį.

Didelis partnerių tinklas

Platus partnerių tinklas lemia, kad jūsų turimos sistemos vystymą gali perimti kita įmonė ar „Odoo“ konsultantas. Pasitaiko atvejų, kai esamas diegėjas neturi reikiamų „Odoo“ konsultavimo ar programavimo kompetencijų, todėl galima susirasti kitą partnerį – kadangi sistemos struktūra yra vienoda, kitai įmonei lengva  perimti esamus darbus. Tuo nepasižymi sistemos, kurias kuria viena įmonė – trumpuoju laikotarpiu tokia verslo valdymo sistema atrodo patraukli dėl jos kainos, bet ilguoju laikotarpiu tampate priklausomas nuo vieno tiekėjo. „Odoo“ kaina yra labai konkurencinga vieno tiekėjo siūlomoms sistemoms.

Sistemos konfigūravimas iš vartotojo perspektyvos

Plačios sistemos konfigūravimo galimybės. Anot pačios „Odoo“ įmonės, tik mažą projekto dalį turėtų užimti „Odoo“ programavimas, didžiausią dalį turėtumėte skirti darbui su „Odoo“ konsultantu ir sistemos konfigūravimui. Dažniausiai pigiau kainuoja keisti procesą įmonėje nei keisti sistemą, kad ir kaip to norėtųsi. Jeigu diegėjo įmonės pasiūlyme didžioji dalis darbų yra skirta programavimui, rekomenduočiau tokį pasiūlymą įvertinti kritiškai, nes papildomai suprogramuoti moduliai reiškia, kad, norint atnaujinti sistemą, reikės naujinti ir šiuos suprogramuotus modulius, todėl didėja klaidų galimybė. Tai nereiškia, kad visada galima išsiversti be programavimo, bet programavimo darbai turėtų sudaryti tik trečdalį viso šiam projektui skirto biudžeto. Tai tik keli „Odoo“ verslo valdymo sistemos pranašumai, daugiau apie Odoo modulius ir galimybes skaitykite paspaudę čia. Arba susisiekite su manimi dėl konsultacijos: +370 671 48 789 arba audrius@longrun.lt
Odoo yra Belgijos įmonės produktas, pasaulyje naudojamas daugiau negu 7 milijonų vartotojų. Odoo sistema pasižymi lengvu valdymu naudotojui, yra išversta į lietuvių, rusų, lenkų ir kitas pasaulio kalbas. Nuolatinį sistemos tobulinimą užtikrina platus tarptautinis partnerių tinklas. Ši sistema optimizuoja komunikacijos kanalus bei realiu laiku atvaizduoja verslo rodiklių ataskaitas, taip užtikrindama darbuotojų ir įrenginių veiklos efektyvumą. Joje integruoti visi verslui reikalingi įrankiai, todėl kasdieniams procesams skirtingos programos nereikalingos. Daugiau apie Odoo galimybes skaitykite čia
https://www.youtube.com/watch?v=y7TlnAv6cto
Slapukų ir privatumo politikos
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami su slapukų ir privatumo politika, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą dėl slapukų bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.