KIEKVIENAS VERSLAS GALI NUOSEKLIAI AUGTI,
jeigu technologijos veikia efektyviai.

LONGRUN – IT sprendimais paremtas verslo procesų efektyvinimas apimantis IT konsultavimą, duomenų analitiką ir verslo valdymo sistemų diegimo projektus.

Sveiki, aš esu Audrius Grinys, skaitmeninės transformacijos strategas ir ultramaratonų bėgikas. Sėkmingą verslo augimą itin dinamiškoje šių dienų rinkoje, kaip ir ilgų distancijų bėgiko sėkmę, lemia apgalvotas jėgų ir turimų resursų paskirstymas. Laimi ne tas, kuris greičiausiai startuoja, bet tas, kuris objektyviai įsivertina savo galimybes ir jas efektyviai išnaudoja tikslui pasiekti. Taikydamas specializuotas verslo vadybos metodikas ir optimizuodamas IT sistemas, padėsiu jums suefektyvinti verslo veiklą. 

Audrius Grinys LONGRUN

Kas pagerės jūsų įmonėje mums dirbant kartu?

Turite klausimų ar norite pasikonsultuoti?

Skambinkite: +37067148789

Pagrindinės veiklos sritys

Veiklos procesų efektyvinimas su IT sprendimais

Išanalizuosiu Jūsų verslo veiklą ir pateiksiu pasiūlymus, kaip supaprastinti įmonėje vykdomus procesus, tinkamai paskirstyti žmogiškuosius bei finansinius resursus ir įmonės augimui panaudoti visas prieinamas technologijas.

Plačiau apie procesų efektyvinimą

Verslo valdymo sistemos „Odoo“ diegimas

„Odoo“ sistemoje integruoti visi verslo valdymui būtini įrankiai, todėl kasdieniams verslo procesams nereikalingos skirtingos programos – visa tai galima atlikti interneto naršyklėje. Atlikęs auditą, pasiūlysiu efektyviausią „Odoo“ VVS sprendimą.

Plačiau apie Odoo VVS diegimą

Konsultavimas diegiant verslo valdymo sistemą

Sėkmingas verslo valdymo sistemos įdiegimas priklauso nuo gero pasiruošimo. Atstovauju kliento interesus VVS diegimo projektuose. Padedu suformuoti projekto komandą, funkcinius reikalavimus, veiksmų planą ir konsultuoju visoje projekto eigoje.

Plačiau apie VVS konsultavimą
Odoo verslo valdymo sistemos prezentacija

Klientai ir atsiliepimai

Dr. Almantas Danilevičius

Didėjant Rūmų narių skaičiui ir augant skaitmenizacijos poreikiui patobulinome narystės administravimo metodus. Susitikimo su p. Audriumi metu radome sprendimus efektyviam ir nuosekliam darbo su nariais organizavimui. Tolimesnis darbas su įdiegtais įrankiais nenutrūksta, nuolat tobuliname Odoo sistemą, kad ji labiausiai atitiktų poreikius.

Dr. Almantas Danilevičius

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai

Greta Mežonytė Vision Express

Ieškojome sprendimo pacientų duomenų skaitmeninimui ir valdymui. Išgirdome tikrai naudingų įžvalgų apie galimų sistemų pritaikymą, diegimą, jų demonstracijas. Profesionalaus ir atsakingo požiūrio į klientą dėka gavome išsamias konsultacijas, kurių metu išgryninome duomenų sisteminimo strategiją, išbandėme valdymą prototipo stadijoje. Džiaugiamės galėję pasinaudoti pasiūlymais, kurie leido rasti optimaliausius sprendimus problemai išspręsti.

Greta Mežonytė

UAB „Vision Express“

Įvykus Covid pandemijai reikėjo pastiprinimo kaip valdyti 50 darbuotojų įmonės procesus, užtikrinti efektyvų nuotolinį darbą. Audrius įdiegė susirinkimų metodikas, išgrynino skyrių KPI. Padėjo stiprius pagrindus pardavimų procesų suvaldymui, įdiegė Odoo CRM sistemą, padėjo pardavimų vadybininkams valdyti prieštaravimus, konsultavo IT įrankių klausimais. Pusantrų metų darbas kartu davė realius rezultatus ir ilgalaikę mūsų draugystę.

Ervinas Vaišnoras

UAB TF „Transmitto”

Gediminas Jovaiša

Išaugus objektų skaičiui, tapo sudėtinga deleguoti darbus bei tam skiriamą laiką. Ieškojome įrankio, kuri padėtų „sustatyti” nuoseklų pasiplanavimą, vykdymą ir kontrolę. Trys mėnesiai mokymo mums davė neįkainojamos naudos, visas kolektyvas suprato, kaip susiplanuoti darbus su IT.

Gediminas Jovaiša

UAB „Būsto automatika”

Saulius Consultus

Išaugus poreikiui dirbti nuotoliniu būdu, LONG RUN pasiūlė įrankius ir sudarė rekomendacijas, kurios garantuoja mūsų darbo efektyvumą bei nenutrūkstamą komunikaciją.

Saulius Jurgelėnas

VšĮ „Consultus”

Ar jūs norite pagerinti savo veiklos procesus?

    Registruodamiesi sutinkate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi pagal privatumo politiką.
    Slapukų ir privatumo politikos
    Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami su slapukų ir privatumo politika, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą dėl slapukų bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.