Verslo konsultavimas

Šiandieninėje rinkoje kiekvienam verslui gyvybiškai svarbu optimizuoti laiko, pinigų ir darbo jėgos išteklius.

Žvelgdami giliau į verslo procesus, mes technologijų pagalba padidiname efektyvumą ir sumažiname kaštus.

Patyrę efektyvumo ekspertai išanalizuos jūsų verslą ir pateiks pasiūlymus, kaip supaprastinti verslo procesus, tinkamai paskirstyti išteklius, išnaudojant naujas technologines galimybes.

INTECHOPS verslo procesų efektyvumo didinimo auditai yra atliekami pateikiant detalius veiksmų planus ir rekomendacijas. Atlikus auditus, jūs patys nusprendžiate kas atliks verslo procesų efektyvumo didinimą: apmokyti jūsų įmonės darbuotojai ar INTECHOPS ekspertai.

Veiklos procesų efektyvumą didiname:

  • Vizualiai struktūrizuodami veiklos procesus
  • Sukurdami rodiklius ir jų kontrolės principus
  • Paruošdami dokumentaciją būsimų darbuotojų įtraukimui
  • Pateikdami galimų ateities rizikų valdymo rekomendacijas
LONG RUN verslo procesų efekyvinimas

Tinklalapių kūrimo mokymai su WordPress

Su paprastu ir aiškiu sistemos valdymu, WordPress pagalba nemokamai sukursite savo tinklalapį. Platus nemokamų dizaino šablonų spektras leis pasirinkti norimą struktūrą, spalvas ir kitus dizaino elementus. WordPress turinio valdymo sistema turi daug papildomų galimybių, tokių kaip e-parduotuvė, skirtingų kalbų naudojimas, kontaktų formos ir kitą funkcionalumą. WordPress kodas optimizuotas paieškos sistemoms, todėl tinklalapiai atitinka SEO standartus. Skaičiuojama,  jog 30% reprezentacinių tinklalapių naudoja WordPress TVS.

INTECHOPS WordPress mokymuose suprasite sistemos įdiegimo, sukonfigūravimo ir veikimo specifiką. Mokymų programa sukurta remiantis dešimties metų WordPress tinklalapių kūrimo ir mokymų patirtimi. Padėsime tinkamai susisteminti ir publikuoti informaciją susijusią su jūsų veikla internete.

WordPress mokymų nauda:

  • Su mūsų pagalba sukursite savo tinklalapį mokymų metu
  • Perduosime svarbiausias WordPress valdymo praktikas sukauptas nuo 2009 metų
  • Pateiksime siūlymus kaip papildomas WordPress galimybes išnaudoti jūsų veikloje
  • Po mokymų užtikrinsime jūsų tęstinį tobulėjimą
LONG RUN tinklalapių kūrimo mokymai su WordPress
Slapukų ir privatumo politikos
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami su slapukų ir privatumo politika, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą dėl slapukų bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.